Master Schedule for 8/28/2016

Celtic FC-Seminole Warhawks Fields
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 18/19 M WW-(Celtic 18B) (8) vs Florida Rush (0)

 
Clearwater Chargers-Glen Oaks/David Martin Fields
Time Age Group Home   Away Field
9:00 AM 16(A) M Clearwater Chargers (1) vs West Pasco FC (1)
West Pasco(Celtic FC 16 Boys);Venue Changed from ECM
9:00 AM 16(B) M Clearwater Chargers (8) vs West Pasco FC (0)
Venue Changed from ECM
11:00 AM 17 M Clearwater Chargers (3) vs West Pasco FC (2)
Venue Changed from ECM
11:00 AM 17 F Clearwater Chargers (0) vs Florida Rush (6)
Fl. Rush(Wesley Chapel 17 Girls):was 3 PM;Venue Changed from ECM
1:00 PM 18/19 M Clearwater Chargers (6) vs West Pasco FC (0)
Venue Changed from ECM
1:00 PM 18/19 F Clearwater Chargers (6) vs West Pasco FC (0)
Venue Changed from ECM

 
FKK- Central Winds Complex
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 15 F Fl. Krush/Kraze (1) vs Tampa Bay United Elite (0)
3:00 PM 18/19 M Fl. Krush/Kraze (8) vs Tampa Bay United Elite (1)
3:00 PM 16 F Fl. Krush/Kraze (0) vs Tampa Bay United Elite (1)
5:00 PM 16(A) M Fl. Krush/Kraze (1) vs Tampa Bay United Elite (8)

 
Lakewood Ranch Chargers- Premier Sports Campus
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 16(B) M FC Sarasota (0) vs Tampa Chargers (6)
Sarasota(Lakewood Ranch 16 Boys)

 
Tampa Bay United(Premier)-Ed Radice Complex
Time Age Group Home   Away Field
9:00 AM 15(B) M Tampa Bay United Premier (1) vs Lakeland FC (3)
9:00 AM 18/19 M Tampa Bay United Premier (5) vs Lakeland FC (2)
9:00 AM 16 F Tampa Bay United Premier (8) vs Lakeland FC (0)
11:00 AM 16(A) M Tampa Bay United Premier (2) vs Lakeland FC (2)
11:00 AM 15(A) M Tampa Bay United Premier (2) vs Lakeland FC (1)
11:00 AM 15 F Clearwater Chargers (6) vs West Pasco FC (0)
Clw. Chargers(TBU Classic 15 Girls) vs West Pasco(WFF, West 15 Girls)

 
Tampa Chargers- 30th St. Complex
Time Age Group Home   Away Field
9:00 AM 17 M Tampa Chargers (0) vs Strictly Soccer (6)
9:00 AM 15 F Tampa Chargers (3) vs Strictly Soccer (4)
11:00 AM 18/19 M Tampa Chargers (4) vs Strictly Soccer (2)
11:00 AM 15(A) M Tampa Chargers (1) vs Strictly Soccer (5)
1:00 PM 16 F Tampa Chargers (0) vs Strictly Soccer (0)
Strictly (Pinellas County United 16 Girls)

 
Tampa Dynamo- Summerfield Complex, South Campus
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 18/19 M WFF, East (1) vs FC Sarasota (4)
WFF,East(Tampa Dynamo 18 Boys)

 
WFF,East- at JC Handly Fields
Time Age Group Home   Away Field
9:00 AM 15(B) M WFF, East (0) vs FC Sarasota (8)
Sarasota(Tampa Dynamo 15 Boys)
9:00 AM 15 F WFF, East (1) vs FC Sarasota (3)
Sarasota(Celtic FC 15 Girls)
11:00 AM 16(A) M WFF, East (1) vs FC Sarasota (0)
11:00 AM 16 F WFF, East (1) vs FC Sarasota (3)
Sarasota(Celtic FC 16 Girls)
1:00 PM 17 M WFF, East (2) vs FC Sarasota (7)
Sarasota(Tampa Dynamo 17 Boys)

 
WFF,West- at East Lake Meadows Fields
Time Age Group Home   Away Field
12:00 PM 17 M Fl. Krush/Kraze (5) vs Tampa Bay United Elite (0)
FKK(WFF,West 17 Boys)