Master Schedule for 10/23/2016

Celtic FC-Seminole Warhawks Fields
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 15 F FC Sarasota (1) vs West Pasco FC (3)
Sarasota(Celtic FC 15 Girls) vs West Pasco(WFF,West 15 Girls)
3:00 PM 16 F FC Sarasota (0) vs West Pasco FC (3)
Sarasota(Celtic FC 16 Girls) vs West Pasco(TBU Classic 16 Girls)

 
FKK-Shane Kelly Soccer Complex
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 15(B) M Fl. Krush/Kraze (0) vs Strictly Soccer (1)
Strictly Soccer(Celtic FC 15 Boys)
1:00 PM 15 F Fl. Krush/Kraze (0) vs Strictly Soccer (0)
3:00 PM 16(A) M Fl. Krush/Kraze (0) vs Strictly Soccer (1)
3:00 PM 16 F Fl. Krush/Kraze (0) vs Strictly Soccer (0)
Strictly (Pinellas County United 16 Girls)
5:00 PM 18/19 M Fl. Krush/Kraze (2) vs Strictly Soccer (1)
5:00 PM 18/19 F Fl. Krush/Kraze (1) vs Strictly Soccer (1)

 
Florida Rush- NTC Soccer Complex
Time Age Group Home   Away Field
10:00 AM 15(A) M Florida Rush (0) vs Clearwater Chargers (3)
12:00 PM 16(A) M Florida Rush (0) vs Clearwater Chargers (3)
12:00 PM 17 M Florida Rush (0) vs Clearwater Chargers (6)
2:00 PM 18/19 M Florida Rush (2) vs Clearwater Chargers (3)
2:00 PM 18/19 F Florida Rush (3) vs Clearwater Chargers (7)

 
Lakeland FC - Lake Parker Park
Time Age Group Home   Away Field
12:00 PM 15(B) M Lakeland FC (1) vs Tampa Bay United Elite (1)
12:00 PM 15 F Lakeland FC (3) vs Tampa Bay United Elite (2)
2:00 PM 16 F Lakeland FC (1) vs Tampa Bay United Elite (0)
4:00 PM 17 M Lakeland FC (2) vs Tampa Bay United Elite (0)
4:00 PM 18/19 M Lakeland FC (6) vs Tampa Bay United Elite (1)

 
Sarasota-Tatum Ridge Elem. School
Time Age Group Home   Away Field
11:00 AM 16(A) M FC Sarasota (1) vs West Pasco FC (0)
West Pasco(Celtic FC 16 Boys)
1:00 PM 16(B) M FC Sarasota vs West Pasco FC
Sarasota(Lakewood Ranch 16 Boys)
3:00 PM 18/19 M FC Sarasota (8) vs West Pasco FC (1)

 
Tampa Bay United(Premier)-Ed Radice Complex
Time Age Group Home   Away Field
9:00 AM 17 M Tampa Bay United Premier (2) vs Tampa Chargers (0)
from 10/22
9:00 AM 16(A) M Tampa Bay United Premier (2) vs WFF, East (0)
9:00 AM 15 F Tampa Bay United Premier (4) vs WFF, East (0)
11:00 AM 15(A) M Tampa Bay United Premier (2) vs WFF, East (0)
11:00 AM 17 F Tampa Bay United Premier (1) vs Fl. Krush/Kraze (1)
Addin Game
1:00 PM 18/19 M Tampa Bay United Premier (3) vs WFF, East (0)
WFF,East (Tampa Dynamo 18 Boys)
1:00 PM 16 F Tampa Bay United Premier vs WFF, East #4 Game Canceled, to be Rescheduled
R3GL conflict

 
Tampa Dynamo- Valrico, N. Campus Fields
Time Age Group Home   Away Field
1:00 PM 15(B) M FC Sarasota (2) vs West Pasco FC (1)
Sarasota(Tampa Dyanmo 15 Boys) vs West Pasco(WFF,West 15 Boys)
3:00 PM 17 M FC Sarasota (2) vs West Pasco FC (0)
Sarasota(Tampa Dynamo 17 Boys)
5:00 PM 18/19 F Lakeland FC (0) vs Tampa Bay United Elite (1)
Lakeland(Tampa Dynamo 18 Girls)

 
Wesley Chapel Soccer Fields
Time Age Group Home   Away Field
11:00 AM 16 F Florida Rush vs Clearwater Chargers
Fl.Rush(Wesley Chapel 16 Girls)
1:00 PM 17 F Florida Rush vs Clearwater Chargers
Fl.Rush(Wesley Chapel 17 Girls)